SON OYUN! AVENGERS 4’ün Tam Adını Öğrenmiş Olabilir miyiz?

Avengers 3: Infinity War, Marvel’ın on yılda sıfırdan var ettiği evrenin zirve noktası olmuştu. Geçtiğimiz aylarda izleyicileriyle buluşan film; akıcı sahneleri, olağanüstü görselliği ve yıldız oyuncularıyla, gelmiş geçmiş en iyi süper kahraman filmi tartışmalarına bomba gibi girdi. Son sahnesiyle seyircilerin nefesini kesen Infinity War, günlerce de kendinden sıkça söz ettirdi. Bu konuşmalar sırasında insanlar, devam filminin bir yıl sonra geleceğini fark edince de doğal olarak sordular: ‘Ee Avengers 4’ün adı ne olacak şimdi?’. Çok merak edilen bu bilinmezlik, bir kul hatasıyla sona ermiş olabilir. Arkadaşlar sanırsak gelecek filmin tam adı ‘AVENGERS: END GAME’.

Her şey görüntü yönetmeni Trenth Opaloch’un başının altından çıktı. Daha önce Russo kardeşler ile birçok Marvel filminde çalışmanın olan yönetmenimizin bir sitesi var ve bu sitede çalıştığı filmleri tek tek yazmış. Kendisi Avengers 4’te de çalıştığı için doğal olarak onu da eklemiş fakat bir farkla; hiç kimsenin bilmediği bir adla.

Tabi bu olay fark edildikten sonra gündeme bomba gibi düştü. Bir süre sonra ise Trenth Opaloch’un sitesindeki (http://www.trentwashere.com/resume/) filmler kısmına filmin adı silinip bizim bildiğimiz ad yazıldı. Yönetmenden de durum ile ilgili bir yorum gelmedi. Peki ya sizce ‘Marvelsever’lerin merakla beklediği başlık AVENGERS: END GAME olabilir mi? Yoksa her şey bir hata mıydı? Hata değilse neden kaldırıldı? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz, bizimle paylaşın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://www.lafalem.com/blog/wp-content/uploads/2018/07/yazı-banner-bos.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}