Son Fragman da Geldi. ŞEYTAN İle Tanışmaya Hazır Olun.

Her gün, bölümler çıkana kadar Daredevil ile ilgili yazmayacağıma dair yeminler ediyorum. Oyuncuların sosyal medyaya koydukları fotoğraflara, Daredevil hesabından paylaşılan yirmi saniyelik kısa teaserlara her ne kadar coşuyor olsam da sevincimi içimde yaşıyorum. Site ‘Daredevil Fan Club’a dönmesin diye paragraflar dizdiğim yazıları paylaşmıyorum. Ama yok yine de olmuyor. Sevgili LafAlem okuyucuları, anlayacağınız üzere bu bir Daredevil yazısıdır. Çünkü iddia ediyorum; 4 Ekim 2018 tarihinde TSİ 18:00’de yayınlanan video, bu senenin en iyi fragmanıdır.

 

 

Dizinin yayınlanmasına 15 gün kala gelen fragmanın, dizinin takipçilerinin büyük beğenisini kazandığı su götürmez bir gerçek. Ayrıca bir kaç saat sonrasında, Daredevil ekibinin gerçekleştireceği basın toplantısına dikkat çekmek için de güzel bir araçtı. Zaten hakkını vermeliyiz, Daredevil’in üçüncü sezonu için son bir senedir çok başarılı bir reklam çalışması yürütülüyor. Sosyal medya hesaplarının bol Katolik paylaşımlarından, gelecek sezonun afişlerine kadar harika bir ekip çalışması mevcut. Dün yayınlanan fragman ise tüm bu ziyafetin adeta ana yemeği oldu.

 

Daredevil’ın Twitter hesabından, ‘To stop a demon, you have to become the Devil.’ sözleriyle paylaşılan video ile ekip, adeta bir fragman nasıl yapılır onun dersini verdi. Video boyunca seyirciye, bu sezon dizide görmeyi beklediği olaylar gösterilerek küçük küçük heyecanlar yaşattılar. Açıkçası Matt Murdock’ın koridor boyu bir düzine insanı dövmesini sabırsızlıkla bekliyoruz. Wilson Fisk’in hapisten çıkışı da pek ihtişamlı olacak anlaşılan. Daredevili’ın siyah kostümü, kilisede geçen sahneler derken tüm bunlarla Netflix, iki yıldır beklediğimiz dizinin geldiğini eşe dosta duyurdu. Ayrıca bunu yaparken sadece izleyicinin istediğini göstermekle yetinmedi, yeni sezon ile ilgili kafalarda onca soru da bıraktı. Üçüncü sezonda Murdock, gizli kimliğini halka mı açıklayacak? Karen ve Foggy’e bu yüzden mi saldırıyorlar? Üstelik o Daredevil kostümüyle dolaşan da kim, yoksa Bullseye mı? Silahı eline alan Matt mi, diğer şeytan mı? Tüm bu ve benzeri sorular ile seyircileri büyük merak içinde bıraktı video. Usta işi ilgi ve merak yönetimine, yapımın önceki sezonlarından aşina olduğumuz yüksek kalitedeki görüntü ve müzik kullanımı da eklenince; hanımlar beyler, huzurlarınızda senenin en iyi fragmanı.

 

 

Tekrar tekrar izleyip doyamadığım bu fragmanla artık dizinin çıkışını bekleyemez hale geldim. Kingpin ile Daredevil’ın taraf olduğu ve artık her ikisinin de en ufak geri adım atmayacağı, bol aksiyonlu bir savaş bizleri bekliyor. Hell’s Kitchen’ın Şeytanı 19 Ekim’de, Netflix dizi platformundaki yerini alacak. Söz konusu fragman ile heyecanımız tavan yaptı, LafAlem olarak gün sayıyoruz. Ne diyelim Matt, gel artık yiğidim de kurtar bizi bu özlemden.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://www.lafalem.com/blog/wp-content/uploads/2018/10/DDN2.png);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}