RICK and MORTY Dördüncü Sezon Onayını Aldı, Gönüller Artık Daha Ferah.

Rick and Morty üç sezonu geride bıraktığından beri kendimi biraz boşluğa düşmüş hissettiğimi itiraf etmeliyim. Önümüzdeki bir kaç yılı yeni Rick and Morty ile dolu maceralardan yoksun geçeceğini fark ettikçe güne başlamak hevesim azalıyor. Sevgilisinden yeni ayrılmış ergenin sosyal medyada hesaplarını stalklaması gibi dönüp dönüp eski bölümleri izleyerek kendimi avutmaya çalışıyorum. İçinde bulunduğum ruh halini daha iyi anlamışsanız Dan Harmon’ın geçen ay attığı tweetiyle kahrolduğumu da fark etmişsinizdir.

Bilmeyenler için takipçisi ‘Eyy Dan Harmon, aylak aylak yatacağına Rick and Morty bölümleri yaz bize be adam.’ Diye yazınca ‘Daha siparişi verilmemiş dizinin nesini yazayım.’ Diye cevaplamıştı. Her ne kadar Adult Swim’in R&M’i kaybedecek kadar aptal olmadığını bilsek de konuşulanlar bizi üzüyordu. Taa ki geçen aya kadar.

Bir tweetle başlayan kahroluş hikayesi yine bir tweetle son buldu. Kahramanımız Justin Roland paylaştığı görsel ile yeni Rick and Morty maceralarının geleceğini resmi olarak duyurdu. Hem de yetmiş bölüm. 70 koca bölüm dede toruna maruz kalacağımı düşündükçe çıldırıyorum. Her sezonu 12-13 bölüm içeren bir diziye yetmiş bölüm garanti vermek basit bir matematikle dört beş sezon daha izleyeceğiz demek.

Son iki sezon arasında iki yıl ara olan diziden yetmiş bölümü garantilemesiyle de bu sürenin 4. Sezon için olmasa bile önümüzdeki sezonlar için bir yıla düşebileceğine inanıyorum. Kesin konuşmak her ne kadar zor olsa da gerçek şu ki ben Rick and Morty’i çok özledim. Cidden bu haber ile özlemim biraz daha arttı. Sizi bilmem ama ben gideyim de şöyle oturup bir üç sezonu tekrar izleyeyim. Hadi bana iyi seyirler.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://www.lafalem.com/blog/wp-content/uploads/2018/07/yazı-banner-bos.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}